Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejZamknij komunikat
Salon masażu BIO
tel: 530 814 530
email: maciej@masazebio.pl
Masaże
Masz pytania?
Zadzwoń do nas
530 814 530
lub napisz wiadomośc
Terapia manualna

Masaż Terapia manualna.

Jest to forma terapii zaburzeń narządu ruchu. Należy do dziedziny fizjoterapii i jest poparta dokładnymi badaniami naukowymi.

Z powodzeniem stosuje się ją w leczeniu dysfunkcji narządu ruchu. Kompleksowy model diagnostyki i terapii tej metody pozwala z powodzeniem leczyć dysfunkcje mięśni, więzadeł oraz stawów, zarówno kończyn, jak i kręgosłupa. Jest to terapia polegająca na przywróceniu ułożenia oraz funkcji w zablokowanych segmentach kręgosłupa. W terapii wykorzystuje się delikatne manipulacje oraz mobilizacje na kręgosłupie i innych stawach. Likwidujemy źródło bólu a nie tylko objawy, które go spowodowały. W terapii manualnej duży nacisk kładzie się na diagnozę i wcześniejszy wywiad z pacjentem .Docieramy do miejsc bolesnych i przywracamy równowagę w mięśniach. Zanim jednak miejsca te wrócą do równowagi, żeby zabieg był w pełni bezpieczny i bezbolesny musi nastąpić odpowiedni masaż, połączony z technikami rozluźniającymi .Metodę pomocy pacjentowi zawsze wybiera terapeuta. Przyczyna bólu może tkwić w stawie, mięśniu, nerwie czy w wiązadle. Przy odpowiednim przygotowaniu pacjenta zabieg jest bezbolesny.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2018 @ masazebio.pl
tworzenie stron internetowych kraków