Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejZamknij komunikat
Salon masażu BIO
tel: 530 814 530
email: maciej@masazebio.pl
Masaże
Masz pytania?
Zadzwoń do nas
530 814 530
lub napisz wiadomośc
O nas

Nazywam się Maciej Reichel. Jestem terapeuta. Skończyłem elitarną szkołę masażu BIO-RELAX w Krakowie.

 

Uczyłem się od jednych z najlepszych, moimi nauczycielami byli tak znani i cenieni pedagodzy jak Magiera Leszek , specjalista masażu leczniczego, fizjoterapii i odnowy biologicznej,Mucha Dariusz , prof. nadzw. dr hab. nauk kultury fizycznej, specjalista z zakresu fizjoterapii, wychowania fizycznego, odnowy biologicznej i rekreacji ruchowe,dr Robert Walaszek SPECJALNOŚĆ NAUKOWA: nauki o kulturze fizycznej – fizjoterapia -PROBLEMATYKA BADAWCZA,Fizjoterapia, głównie rehabilitacja w schorzeniach neurologicznych i narządów ruchu,Masaż,Odnowa biologiczna.Trening zdrowotny.Mobilizacje i manipulacje stawów.Planowanie i metodyka w fizjoterapii, oraz ocena efektów rehabilitacji.

 

Spcjalizuję się w masażu klasycznym, terapii manualnej,masażu segmentarnym  jak rownież w masażu sportowym, drenażu limfatycznym masażu segmentarnym i kilku innych.

 

Interesuję się również kulturą wschodu, jestem instruktorem .jiu-jitsu, posiadam aktualnie 4 dan w Polska Organiacja Budokai Karate Polska(IBK) i przedstawicielstwo na południową Polskę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2018 @ masazebio.pl
tworzenie stron internetowych kraków